OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. výzva PRV


MAS Východní Slovácko, z.s. dne 1. 2. 2019 vyhlásila v pořadí třetí výzvu na podporu zemědělské a podnikatelské činnosti.

Seminář pro žadatele se bude konat 21. února 2019 od 15.00 hodin v budově Obecního úřadu Suchá Loz (1. patro). Program semináře naleznete v pozvánce.

Kromě semináře je možné své záměry konzultovat s manažery MAS.

 
Žádost o dotaci se zpracovává v prostředí Portálu farmáře!
Přístup na Portál farmáře je možné zřídit na Oddělení příjmu žádostí SZIF v Uherském Hradišti (Protzkarova 1180, 686 01 Uherské Hradiště).
 
    Výzva

    • Výzva – 3 – PRV (text výzvy)
    • Fiche 1 (Investice do zemědělských podniků; „zemědělci“)
    • Fiche 3 (Investice na založení nebo rozvoj nezemědělských činností; „podnikatelé“)

     Pro zobrazení fichí je nutné jejich stažení do zařízení s nainstalovaným PDF prohlížečem.

      

     Vybrané přílohy žádosti

      (Kurz euro dle ECB k 31. 12. 2018 činil 1 EUR = 25,724 CZK.)

       

      Pravidla


      Návody a příručky

       
      Ostatní

       

      Zápisy z orgánů MAS


       Aktuality

       • 04 Led 2021

        Místní akční plán vzdělávání II. ORP Uherský Brod

        Téměř rok a půl je naše MAS zapojena do projektu Místní akční plán vzdělávání II. ORP Uherský Brod (MAP II). Za tuto dobu byla v rámci projektu zrealizována řada aktivit, zejména semináře pro rodiče a pedagogy. Mnohé z nich se nám vlivem okolností v loňském roce přetavily do webinářů.

       • 21 Pro 2020

        MAS v roce 2020

        I přes změny a výzvy, které rok 2020 přinesl, jsme pokračovali v naší činnosti. Přečtěte si co se nám v končícím roce povedlo a co plánujeme dále.

       • 18 Pro 2020

        Veřejné projednání Strategie 2021-2027

        Pojďte s námi diskuvat novou Strategii komunitně vedeného místního rozvoje na období 2021-2027, jež zpracovává MAS Východní Slovácko, z.s. Váš názor může změnit směřování kudy se budeme několik dalších let ubírat.

       • 27 Lis 2020

        Sběr projektových záměrů na období 2021-2027

        Místní akční skupina Východní Slovácko v současné době sbírá podklady pro tvorbu strategie dalšího rozvoje území MAS na období 2021-2027. Díky této strategii bude možné v území čerpat na vybrané oblasti finanční prostředky a směřovat další růst našeho regionu. 

        Dovolujeme si Vás touto cestou požádat o pomoc s nastavením této strategie. Pro tyto účely sestavujeme zásobník projektů, díky čemuž získáme přehled o tom, jaké záměry plánujete a budeme tak moci efektivněji zacílit novou strategii. 

        V případě, že plánujete využít dotaci na svoji činnost nebo projekt, vyplňte prosím připravený dotazník.

       archív

       Činnost MAS finančně podporují

        

       Podporovatelé MAS

        

       Spolupracujeme
       Ministerstvo pro místní rozvoj Ministerstvo zemědělství Ministerstvo práce a sociálních věcí Ministerstvo životního prostředí Ministerství školství, sportu a tělovýchovy
       Státní zemědělský fond Centrum pro regionální rozvoj Agentura ochrany přírody a krajiny ČR Zlínský kraj Mendelova univerzita
       Národní síť místních akčních skupin Východní Slovácko Mikroregion Bílé Karpaty Sdružení místních samospráv Celostátní síť pro venkov