OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. výzva PRV


MAS Východní Slovácko, z.s. dne 1. 2. 2019 vyhlásila v pořadí třetí výzvu na podporu zemědělské a podnikatelské činnosti.

Seminář pro žadatele se bude konat 21. února 2019 od 15.00 hodin v budově Obecního úřadu Suchá Loz (1. patro). Program semináře naleznete v pozvánce.

Kromě semináře je možné své záměry konzultovat s manažery MAS.

 
Žádost o dotaci se zpracovává v prostředí Portálu farmáře!
Přístup na Portál farmáře je možné zřídit na Oddělení příjmu žádostí SZIF v Uherském Hradišti (Protzkarova 1180, 686 01 Uherské Hradiště).
 
    Výzva

    • Výzva – 3 – PRV (text výzvy)
    • Fiche 1 (Investice do zemědělských podniků; „zemědělci“)
    • Fiche 3 (Investice na založení nebo rozvoj nezemědělských činností; „podnikatelé“)

     Pro zobrazení fichí je nutné jejich stažení do zařízení s nainstalovaným PDF prohlížečem.

      

     Vybrané přílohy žádosti

      (Kurz euro dle ECB k 31. 12. 2018 činil 1 EUR = 25,724 CZK.)

       

      Pravidla


      Návody a příručky

       
      Ostatní

       

      Zápisy z orgánů MAS


       Aktuality

       • 27 Lis 2020

        Sběr projektových záměrů na období 2021-2027

        Místní akční skupina Východní Slovácko v současné době sbírá podklady pro tvorbu strategie dalšího rozvoje území MAS na období 2021-2027. Díky této strategii bude možné v území čerpat na vybrané oblasti finanční prostředky a směřovat další růst našeho regionu. 

        Dovolujeme si Vás touto cestou požádat o pomoc s nastavením této strategie. Pro tyto účely sestavujeme zásobník projektů, díky čemuž získáme přehled o tom, jaké záměry plánujete a budeme tak moci efektivněji zacílit novou strategii. 

        V případě, že plánujete využít dotaci na svoji činnost nebo projekt, vyplňte prosím připravený dotazník.

       • 18 Čer 2020

        Regiony Sobě

        „Silní lidé dělají silný region!“ - to je motto kampaně REGIONY SOBĚ na podporu lokální ekonomiky, kterou vytvořila Národní síť Místních akčních skupin ČR.V rámci kampaně byl vytvořen web www.regionysobe.cz, na kterém mohou lokální producenti sdílet svoji nabídku s místními obyvateli nebo turisty. Vznikla tak unikátní databáze toho nejlepšího, co české regiony nabízí, a co je potřeba podpořit a zachovat.

       • 25 Kvě 2020

        Region Slovácko - Nový systém rezervací pobytů

        Slovácko je turisty velmi vyhledávaným regionem pro trávení dovolené a to nejen pro rodiny s dětmi. V loňském roce byl spuštěn nový web, který se letos dočkal plánovaného rozšíření. Turistům usnadní výběr dovolené přímo z pohodlí domova poptávkový systém na odkaze www.slovacko.cz/pobyty-na-slovacku. Spuštěn bude v pátek 22. 5. 2020.

       • 19 Kvě 2020

        Kancelář MAS - konzultační hodiny

        Kancelář MAS Východní Slovácko je opět otevřena bez omezení.

       archív

       Činnost MAS finančně podporují

        

       Podporovatelé MAS

        

       Spolupracujeme
       Ministerstvo pro místní rozvoj Ministerstvo zemědělství Ministerstvo práce a sociálních věcí Ministerstvo životního prostředí Ministerství školství, sportu a tělovýchovy
       Státní zemědělský fond Centrum pro regionální rozvoj Agentura ochrany přírody a krajiny ČR Zlínský kraj Mendelova univerzita
       Národní síť místních akčních skupin Východní Slovácko Mikroregion Bílé Karpaty Sdružení místních samospráv Celostátní síť pro venkov